Modowe trendy na wiosnę 2021
Moda

Modowe trendy na wiosnę 2021

Wiosna to ulubiona pora roku większości ludzi na całym świecie. Wyższe temperatury, świeże powietrze, kwitnące drzewa i kwiaty. Już niedługo wszystko zacznie budzić się z zimowego snu i poprawiać humor każdego z nas. W tym kontekście nie można zapomnieć o wyposażeniu swojej szafy w prawdziwe perełki. Czas zatem a przegląd elementów garderoby, których nie może zabraknąć w naszych domach.

Modowe trendy na wiosnę 2021

Perełki odzieżowe na wiosnę

Jednym z motywów, który z całą pewnością będzie panował wiosną są lata 70. Stylizacje z tego okresu były bogate w kwiatowe wzory. Zwiewne sukienki królowały na ówczesnych wybiegach u znanych projektantów. Każdy, kto pamięta te czasy z pewnością przywołuje na myśl popularne wtedy spodnie z szerszymi nogawkami. Zaczęto prezentować ponadto modny obecnie styl boho. W wiosennej garderobie kobiet nie może zabraknąć motywów tropikalnych! To idealne rozwiązania na spotkania ze znajomymi lub randkę z ukochanym mężczyzną. Pierwszą nadarzającą się okazją w pierwszym kwartale są Walentynki! Co prawda to jeszcze nie wiosna, ale okazja uzasadnia taki wybór w kwestii ubioru. Wdzięcznym i nieśmiertelnym materiałem pozostaje jeans. Nie wychodzi z mody i zachwyca wieloma propozycjami łączenia poszczególnych części garderoby.

Biel i kamizelki na wiosnę

Mimo, że kolor biały kojarzy się ze ślubami i raczej letnimi stylizacjami, to pora przełamać ten stereotyp. Odpowiednią ku temu okazją niech będzie zbliżająca się wiosna. Biała sukienka dodaje romantycznego charakteru i rozświetla twarz. Do tego wszystkiego lekkie upięcie lub rozpuszczone włosy – ach, można się rozmarzyć. W damskiej szafie nie może również zabraknąć kamizelek wiosennych. Idealne na przesilenie wiosenne, kiedy poranki i wieczory są nieco chłodne. Uzupełnią stylizację zarówno z sukienką i spodniami w roli głównej. Niniejsze zestawienie to jedynie niezobowiązujące propozycje dla Pań. Biorąc pod uwagę, że każda z nas jest inna, nie wszystkie przypadną do gustu. Jednak zanim się z nich zrezygnuje, może warto spróbować?