Jak zrobić loki w kilka minut?
Uroda

Jak zrobić loki w kilka minut?

Każda z kobiet o naturalnie prostych włosach marzy o delikatnych skrętach, naturalnych falach czy wyrazistych lokach. Tego typu fryzury są często przez nie pożądane. W ciągu całodziennych zmagań najlepiej sprawdzać się będą naturalnie prezentujące się skręty. Każdej zależy, by taką fryzurę zrobić szybko i w prosty sposób. Loki najlepiej gdy są luźne, a na głowie powinien się prezentować delikatny i kontrolowany nieład. Jak zatem uzyskać taki efekt?

Urządzenie do wykonywania loków

Delikatne loki można uzyskać przy pomocy urządzenia takiego jak 2w1 CURL & STRAIGHT CONFIDENCE. To sprzęt marki Remington. Jego zadaniem jest kręcenie jak i jednoczesne prostowanie włosów. Jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich kobiet, nawet tych, które wcześniej nie radziły sobie z lokowaniem włosów za pomocą prostownicy. Wszystko dzięki dłuższym płytkom i małym grzebieniom, które zapewniają odpowiedni poślizg na włosach. Z tym sprzętem nie ma opcji, by coś nam nie wyszło.

Jak zrobić loki w kilka minut?

Czynności przed robieniem loków

Przed przystąpieniem do kręcenia włosów trzeba je najpierw właściwie przygotować. Po pierwsze trzeba umyć włosy, następnie osuszyć ręcznikiem włosy. Po tym nałożyć produkt zabezpieczający przed ciepłem i przystąpić do suszenia włosów suszarką Curl & Straight Confidence. Urządzenie to posiada wyjątkową dyszę do lokowania i szczotkę z grzałką o średnicy 45 mm. Tak przygotowane włosy są gotowe do głównej stylizacji.

Kręcenie fal

Jak już wspomniano idealnym urządzeniem do robienia fal jest 2w1 CURL & STRAIGHT CONFIDENCE. Należy nastawić go na 190 stopni, a następnie nawinąć pasmo po paśmie i zacisnąć delikatną sekcję włosów między sekcjami. Trzeba chwycić chłodną końcówkę i obrócić stylizator o 180 stopni, trzymając w tej pozycji, przesuwając urządzenie w dół. Po zrobieniu loków konieczne będzie utrwalenie fryzury. By tego dokonać trzeba użyć niewielkiej ilości lakieru, przechylając głowę w dół. Wystarczy zaledwie kilka minut, by cieszyć się fantastyczną fryzurą bez potrzeby wizyty u profesjonalisty.